پنجشنبه 06 مهر 1402

فن بازار ظرفیتی برای ارتقای فناوری صنایع کردستان است

  • 1402/06/07 - 14:24
  • - تعداد بازدید: 48
  • - تعداد بازدیدکننده: 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zqec

فن بازار ظرفیتی برای ارتقای فناوری صنایع کردستان است

مدیر فن بازار منطقه کردستان گفت: از آنجا که بنیه صنعتی، تکنولوژی و ساختار تولید در واحدهای صنعتی استان نیاز به ارتقای فناوری و به روزرسانی دارد فن بازار از ظرفیت ارائه خدمات برای به‌روز رسانی فناوری صنایع برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کردستان، علی رجبی روز سه‌شنبه در کارگاه آموزشی مشاوران توسعه فناوری، شناسایی و مستندسازی نیازهای فناورانه صنایع که در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: یکی از برنامه ها و اهداف ما این است که با تلفیق خدمات حوزه معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی و فن بازار استان و همچنین همراهی مراکز عملی و مشاوران کسب و کار اقداماتی در راستای توسعه فناوری صنایع کوچک استان انجام دهیم.

وی اضافه کرد: امید می رود به مرحله ای برسیم که واحدهای صنعتی استان بیشتر از آنکه دنبال تسهیلات بانکی باشند دریافت خدمات نرم افزاری و ارتقای فناوری را درخواست کنند.

مدیر فن بازار منطقه کردستان ادامه داد: صنایع استان جزو صنایع قوی و پیشرو نیستند و نیاز به ارتقای فناوری در آنها وجود دارد و بی شک با به روز رسانی تکنولوژی در این واحدها تولید و اشتغال رونق پیدا می کند.

رجبی با اشاره به اینکه شبکه فن بازار امکان ارائه خدمات فناورانه را به واحدهای تولیدی استان دارد، یادآور شد: از سال گذشته تاکنون افزون بر ۱۲ نیاز فناورانه برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان شناسایی شده و از این تعداد پنج نیاز آنها به کمک شبکه فن بازار رفع شده است.

این کارگاه آموزشی به منظور تقویت و توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه از امروز آغاز شده و به مدت سه روز در مرکز نوآوری دانشگاه کردستان ادامه دارد.

بیست و سومین شبکه فن بازار کشور روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد سال ۱۳۹۹ از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت، در کردستان افتتاح شد.

  • گروه خبری : اخبار استانی,گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اسلایدر سمت راست,گروه اطلاع رسانی
  • کد خبر : 22540
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب