شنبه 18 آذر 1402

وزیر کشور: گسترش شهرک‌های صنعتی زمینه پیشرفت کردستان را فراهم می‌کند

  • 1402/08/12 - 17:08
  • - تعداد بازدید: 29
  • - تعداد بازدیدکننده: 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zwtd

وزیر کشور: گسترش شهرک‌های صنعتی زمینه پیشرفت کردستان را فراهم می‌کند

وزیر کشور همزمان با سفر رئیس جمهور در دومین سفر استانی رئیس جمهور به کردستان و در آیین راه‌اندازی شهرک صنعتی شماره چهار سنندج گفت: گسترش شهرک‌های صنعتی می‌تواند زمینه پیشرفت و توسعه صنعتی استان کردستان را فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کردستان، احمد وحیدی روز جمعه در آیین افتتاح شهرک صنعتی شماره چهار سنندج که در جریان دومین دور سفر رئیس جمهور به استان انجام شد، اظهار کرد: تکمیل زیرساخت‌های مهم این شهرک صنعتی با دستور رئیس جمهور در سفر نخست به استان، شتاب پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه در این مدت ۲ پروژه مهم و اساسی در این شهرک شامل جاده دسترسی و آبرسانی به پایان رسید، افزود: بیش از ۲۰۰ قطعه زمین در مرحله نخست این شهرک صنعتی به متقاضیان واگذار شده است.

وزیر کشور یادآور شد: این شهرک صنعتی به همت مسئولان استان به ویژه مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی در راستای توسعه صنعتی کردستان ایجاد شده و آماده استقرار واحدهای تولیدی است.

وحیدی اظهار کرد: با تکمیل ۲ مرحله شهرک صنعتی شماره چهار سنندج برای ۱۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود؛ بنابراین می‌طلبد مسئولان برای ایجاد مرحله دوم این مجموعه هم نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا بتوانیم بخشی از مشکل بیکاری جوانان این دیار را برطرف کنیم.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در دور دوم سفرهای استانی خود به منظور دیدار با مردم، بررسی مصوبات سفر دور اول و افتتاح ۱۶ کلان پروژه، صبح روز گذشته / پنجشنبه/ وارد سنندج مرکز استان کردستان شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیرو، میراث فرهنگی و گردشگری، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رئیس جمهور را در سفر به استان کردستان همراهی می‌کنند.

حضور در مراسم بهره برداری از راه آهن سنندج - همدان، افتتاح فرودگاه سقز، دیدار مردمی در سنندج، دیدار مردمی در بانه، دیدار با روحانیون، فعالان اقتصادی و نشست خبری از جمله برنامه های دکتر رئیسی در سفر به کردستان است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی ۱۷ تیرماه سال ۱۴۰۱ دور نخست سفر خود به استان کردستان را انجام داد. رییس جمهور پاییز سال گذشته نیز در سفری یک روزه برای افتتاح پروژه انتقال آب سد آزاد به سنندج به این شهر سفر کرد.

  • گروه خبری : اخبار استانی,گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اسلایدر سمت راست,گروه اطلاع رسانی
  • کد خبر : 23344
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب